NUTRICIA Protifar

Dieetraviks hüpoproteineemia korral. Kõrge valgusisaldusega suukaudne lisand patsientidele, kes tavatoiduga ei saa kätte vajalikku kogust valku. Tohib lisada nii soolastele kui ka magusatele toitudele/jookidele. Gluteenivaba. Pakendatud gaasikeskkonda.

NB! Ainult enteraalseks toitmiseks. Toode ei ole ette nähtud parenteraalseks kasutamiseks.

NB! Toodet tuleb kasutada meditsiinilise järelevalve all! Ei sobib kasutamiseks ainsa toitaineallikana. Ei sobi alla 3 aastastele lastele. Ei sobi galaktoseemia korral.

Toote info

 • Korralikult suletud purki hoitakse kuivas ja jahedas. Ärge külmutage. Kasutada ainult purgis olevat mõõtlusikat. 1 mõõtlusikatäis (2,5 g pulbrit) = 2,2 g valku. Käed pesta, kasutada toidu valmistamiseks ainult puhtaid nõusid, veenduda, et pakend on pealt puhas. segada vajalik kogus pulbrit väikese koguse külma vedelikuga kuni see muutu ühtlaseks tükkideta massiks. Segada see toidu/joogi sisse. Valguga rikastatud toiduports tarbida ära 2 tunni jooksul. Järelejäänud toit visata ära. Juba avatud purgi sisu tuleb ära kasutada 1 kuu jooksul.

 • Koostisosad: lehmapiimavalgu kontsentraat, emulgaator (sojaletsitiin)

 • Toodet tuleb kasutada meditsiinilise järelevalve all! Ei sobib kasutamiseks ainsa toitaineallikana. Ei sobi alla 3 aastastele lastele. Ei sobi galaktoseemia korral.

 • Toitumisalane teave 100 g tootes:

  Energia:

  1560 kJ

  368  kcal

  Rasvad (4 E%)

  1,6 g

      millest küllastunud rasvhapped

  1,2 g

  Süsivesikud (1 E%)

  <1,5 g

    millest suhkrud

  <1,5 g

  Kiudained

  0 g

  Valgud (95 E%)

  87,2 g

  Sool

  0,25 g

  Mineraalained ja mikroelemendid:

   

  Na

  100 mg

  K

  140 mg 

  Cl

  80 mg

  Ca

  1350 mg

  P

  700 mg 

  PO4

  2147 mg

  Mg

  ≤20 mg