Aptamil® Care™1, 800 g

Aptamil® Care™ 1 piimal põhinev imiku piimasegu alates sünnist. 

Ostke veebis

Toote info

 • Lapse elu algus on eriline aeg. See on kaunis, vahel ettearvamatu ja mis peamine, kordumatu. Lapse elule tugeva aluse loomiseks tuleb arvestada kõike. Ka seda, kuidas ta sündis. Kas teadsite, et loodus annab beebi liikumisel sünnitusteedes tema immuunsüsteemile lisatoe, rikastades soolestikku bifidobakteritega? 

  Meie teadlaste meeskond on imiku- ja väikelapseea toitumist uurinud enam kui 50 aastat. Meie eesmärk on mõista, kuidas lapse arengut kõige paremini toetada. Nendele teadmistele tuginedes on loodud spetsiaalse piimasegu, mis sobib ka keisrilõikega sündinud beebidele. 

  • Patenditud SYNEO™ 
  • Spetsiaalse toitainete koostisega piimasegu* 
  • DHA (Oomega-3)** 
  • Palmiõli ei ole lisatud  

   

  *Mis on kooskõlas imiku piimasegusid puudutava seadusandlusega. 

  **Sisaldab dokosaheksaeenhapet (DHA), mis on kooskõlas imiku piimasegusid puudutava seadusandlusega. 

  Netokogus: 800 g
  Tootja: Nutricia Infant Nutrition Ltd, Rocklands, Wexford, Co Wexford, Y35 V1HD, Iirimaa. 

  Levitaja: NutriMedical OÜ

  Türi 3, Tallinn

  Tasuta infotelefon 800 3663

  ravitoit.ee

 • Sobib imikutele alates sünnist, kui rinnapiimaga toitmine ei ole võimalik. Rinnapiim on lapsele parim. See sisaldab kõiki vajalikke toitaineid. Enne piimasegu kasutamist pidage nõu tervishoiutöötajaga. Toodet tuleb kasutada ainult vastavalt tervishoiutöötaja soovitusele. Pudelitoidul võib laps võõrduda rinnast. Toote valesti valmistamine, säilitamine ja valmistamisjuhiste eiramine võib olla ohtlik teie lapse tervisele.

 • Palun järgida täpselt valmistamisjuhiseid. Igaks toidukorraks valmistada uus toiduports. Toidukorrast järelejäänud toitu ei tohi kasutada. Toitesegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus. Soojendamine võib vähendada Bifidobacterium breve M-16V kasulikku toimet. 

  1. Käed pesta. Valmistamisel kasutada puhtaid või steriliseeritud nõusid.  
  2. Joogivesi keeta ja jahutada kuni 40 °C. Mõõta pudelisse vajalik kogus vett.  
  3. Kasutada ainult pakendis olevat mõõtlusikat. Liigne pulber lükata maha pakendi servas asuva tasandaja abil. Lisada veele täpne kogus pulbrit.  
  4. Pudel sulgeda ja seejärel raputada kohe vertikaalselt ja jõuliselt 10 sekundit või kuni pulber on lahustunud.  
  5. Kontrollida enne toitmist toidu temperatuuri (ligikaudu 37 °C).  

   

  Säilitamine 

  Pakendit hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas (5-25 °C), kuid mitte külmikus. Juba avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul. Toode on pakendatud gaasikeskkonda. 

  Toitmistabel 

  Lapse vanus 

  Toidukordi päevas 

  Ühe toidukorra kogused 

  Valmis toidu kogus, ml 

   

  Vesi, ml 

  Mõõtlusikate arv 

   

  1 nädal 

  5-7 

  60 

  2 

  70 

   

  2 nädalat 

  6 

  90 

  3 

  100 

   

  3-4 nädalat 

  5-6 

  120 

  4 

  130 

   

  5-12 nädalat 

  5 

  150 

  5 

  170 

   

  3-4 kuud 

  4-5 

  180 

  6 

  200 

   

  5 kuud 

  4 

  210 

  7 

  230 

   

  6 kuud 

  3 

  210 

  7 

  230 

   

  > 6 kuu 

  2-3 

  210 

  7 

  230 

   

   

  Tabelis toodud valmis toitesegu kogused ja söögikordade arvud on soovituslikud. 

  Standardsegu: 100 ml toitesegu = 90 ml vett + 3 mõõtlusikatäit pulbrit (13,8 g). 1 mõõtlusikatäis = 4,6 g. 

 • Laktoos (lehmapiimast), taimsed õlid (kõrge oleiinhappe sisaldusega päevalilleõli, kookosõli, rapsiõli, päevalilleõli), kooritud piim, demineraliseeritud vadak (lehmapiimast), galaktooligosahhariidid (lehmapiimast), vadaku kontsentraat (lehmapiimast), lehmapiimavalk, fruktooligosahhariidid, kalaõli,  trikaltsiumfosfaat, kaaliumkloriid, Mortierella alpinast saadud õli, naatriumtsitraat, 2'fukosüüllaktoos (2'FL), koliinkloriid,  kaaliumtsitraat, magneesiumkloriid, L-askorbiinhape, magneesiumvesinikfosfaat, emulgaator (sojaletsitiin), tauriin, inositool, Bifidobacterium breve M-16V, raudsulfaat, tsinksulfaat, uridiin- 5’- monofosfaat naatriumsool, tsütidiin- 5’- monofosfaat, antioksüdant (L-askorbüülpalmitaat), adenosiin- 5’- monofosfaat, inosiin- 5’- monofosfaat naatriumsool, L-karnitiin, nikotiinamiid, D-kaltsiumpantotenaat, guanosiin 5’- monofosfaat naatriumsool, vasksulfaat, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, retinüülpalmitaat, riboflaviin, tiamiinvesinikkloriid, püridoksiinvesinikkloriid,  kaaliumjodiid, pteroüülmonoglutaamhape, mangaansulfaat, naatriumselenit, fütomenadioon, kolekaltsiferool, D-biotiin, tsüanokobalamiin.